Projekt Motory Dujunova na E-Bike Racing 2019

28. září proběhly v Krasnogorsku v Moskevské oblasti první ruské amatérské závody na elektrokolech a také na elektrokoloběžkách různých kategorií výkonu a na monokolech. Závody se staly skutečným svátkem pro milovníky "zelené" dvoukolové techniky. Sešli se zde stejně smýšlející lidé z různých regionů Ruska, lidé, kteří se upřímně zajímají o rozvoj elektrodopravy v naší zemi.

Projekt Motory Dujunova se stal partnerem akce a předal dárkové balíčky všem vítězům závodů. Kromě toho byl publiku představen elektromotocykl Rush výroby společnosti Molnio s motorem DA-90S, který byl modernizovaný dle tehnologii Slavjanka. Všichni zájemci se mohli zÚčastnit testovací jízdy kola.

Zástupce projektu Motory Dujunova seznámil Účastníky a diváky soutěže s technologií Slavjanka a inovativními vynálezy týmu Dujunova. Díky Účasti v E-Bike Racing 2019 byly vytvořeny nové pracovní vztahy a získány pozvání na další akce, které byly věnovány elektrodopravě.