Klíčové události týdne v projektu Motory Dujunova

Výstavba PKTK Sovelmaš

Během novoročních prázdnin, které v Rusku trvaly 10 dní, byly na staveništi Sovelmaš dokončeno mnoho pracovních úkolů. Co probíhá nyní v PKTK, zjistíte z videa s Alexandrem Sudarjovem pod odkazem.

• Probíhaly vnitřní úpravy v budově.
• Pokračovala instalace radiátorů v místnostech. A i když nejsou připojeny, v budově je už teplo. Individuální tepelný bod úspěšně obstál v tuhých mrazech.
• Instalovalo se osvětlení a elektřina.
• V pracovním cechu začali připravovat klimatické systémy k instalaci.
• Pokračovala montáž nového vybavení, které bylo dodáno před prázdninami.
• Převezli jsme nábytek z pronajatých prostor.

Úkolem je co nejrychleji dokončit vnitřní úpravy a připravit pracovní místa pro zaměstnance, abychom mohli vypovědět pronájem dočasných prostor.

Loterie SOLARGROUP

Stanovili jsme vítěze třetího kola loterie SOLARGROUP. Ze všech kuponů, které jste získali v prosince za své investice, jsme náhodně vylosovali 50 cen, mimo jiné i elektromotocykl s vinutím Slavjanka.

Videozáznam losování je dostupný na stránkách loterie.

Nyní v projektu probíhá finální kolo, do kterého postoupili všichni výherci a dále 100 investorů s největším počtem kuponů získaných v každém z přípravných kol. Každý finalista dostal dopis s gratulací a oznámení v osobním profilu. 7. února proběhne losování o elektromobil Changan Yidong EV 460. Pokud jste postoupili do finále, pokračujte v aktivním investování, abyste zvýšili počet svých kupónů a s ním svou šanci na výhru.

Kromě toho platí do 31. ledna akce cashback, který jste získali během loterie. Můžete jej utratit na investování do projektu. Pospěšte si a investujte v osobním profilu, abyste podpořili výstavbu PKTK Sovelmaš a ušetřili na nákupu podílů!